W i t a m C i ę serdecznie na moim blogu i dziękuję za odwiedziny. W tworzenie tego miejsca wkładam całe swoje serce i duszę, a moją główną wartością jest autentyczność. Wierzę, że na kłamstwie nie można zbudować niczego trwałego. Musisz wiedzieć, że uwielbiam współpracować z ludźmi i angażować się w nowe projekty i wyzwania. To jest jeden z najważniejszych czynników rozwoju. Wierzę, że łącząc nasze doświadczenie i talenty, możemy stworzyć coś naprawdę magicznego. Poniżej przygotowałam kilka informacji dotyczących współpracy, które mogą Cię zaciekawić.
O BLOGU

MADEMOISELLE jest miejscem, gdzie moje Czytelniczki mogą pozwolić sobie na luksus zatrzymania się w pędzącym świecie i wziąć głęboki oddech. Treści, które tworzę są przygotowywane pod wpływem moich własnych przeżyć i obserwacji. Ze względu na ich uniwersalizm odbiorcą może być zarówno nastolatka, jak i dojrzała kobieta. Oprócz wpisów o charakterze refleksyjnym, tworzę również szeroką gamę artykułów na tematy związane z kulturą i sztuką, modą, urodą i zdrowiem, podróżami oraz stylem życia. Staram się przybliżać moim Czytelniczkom interesujące postacie poprzez publikowanie przeprowadzonych przeze mnie wywiadów. Dużą wagę przywiązuję również do wydarzeń kulturalnych - zarówno do tych lokalnych, które promuję wśród odbiorców, jak i tych o większym zasięgu.


FORMY I ZASADY WSPÓŁPRACY

Dotychczas realizowałam różnorodne projekty, takie jak artykuły sponsorowane, recenzje produktów i usług oraz pełnienie roli ambasadorki marki. Uwielbiam próbować nowych rzeczy, dlatego jestem całkowicie otwarta na Twoje pomysły. Jestem pewna, że łącząc nasze zaangażowanie i kreatywność stworzymy coś, o czym trudno będzie zapomnieć! Z mojej strony mogę zaoferować ciekawą oprawę merytoryczną, rzetelne opinie oraz autorskie zdjęcia. Pamiętaj jednak, że priorytetem jest dla mnie dobro moich Czytelniczek - nie patrzę więc przychylnym okiem na warunek stworzenia "wish-list", czyli linkowania stron i produktów, z których nigdy nie korzystałam. Blogosfera wypełniona jest nimi po brzegi. To nie jest najlepszy sposób na ocenę zaangażowania moich Czytelniczek i myślę, że każde z nas wie o tym doskonale. Jedyne, co niesie za sobą taka forma artykułu to niechęć ze strony odbiorców, czego wszyscy chcemy uniknąć. Publikowanie narzucanych treści lub zdjęć również jest całkowicie wykluczone.


STATYSTYKI

Aktualne statystyki bloga wyślę w wiadomości mailowej na Twoją prośbę. Proszę, pamiętaj jednak, że nie zawsze to liczby są najważniejsze. Z doświadczenia wiem, że większą rolę odgrywa tu zaangażowanie i więź z Czytelniczkami. To właśnie one potrafią zdziałać cuda.MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Poza blogiem, który jest głównym kanałem zarówno do komunikacji z moimi Czytelniczkami, jak i prezentowania treści, rozwijam również konto na Instagramie pod nazwą @pannamademoiselle. Z racji na studiowany przeze mnie kierunek - Zarządzanie Kulturą i Mediami - dostrzegam ogromny potencjał, jaki niosą ze sobą media społecznościowe i nieustannie uczę się, jak wykorzystać go do rozwoju swojej działalności.

WYBRANI PARTNERZY

Dotychczas współpracowałam z takimi organizacjami jak: Sudio, Zaful, Irresistible Me, Printu.pl, DressLily, Sammy Dress i wiele innych.


NIE ZWLEKAJ - NAPISZ DO MNIE!


Jestem pewna, że razem możemy stworzyć coś wyjątkowego! Chcesz się przekonać? Bo ja już nie mogę się doczekać :) Napisz do mnie na adres: pannamademoiselle@gmail.com Postaram się odpisać najszybciej jak to możliwe. Jestem gotowa na wspaniałą przygodę, a Ty?